ВХОД            Регистрация
TrembitaGuitars
Блог ведет Карпінський Борис Всеволодович
 
Блог ведет Карпінський Борис Всеволодович

Про Нас

Trembita Guitars

60-річний досвід у створенні акустичних гітар зробили ім'я "Трембіти" синонімом високої якості в музичній індустрії. Трембіта, застосовуючи новітні технології, змогла надати масовому споживачу ряд можливостей, доступних раніше у значно дорожчих інструментах. Фактично, підприємство прагне встановити нові стандарти звучання та співвідношення ціни, можливість отримання гітари, як для масового, так і для індивідуального використання музикантами.

    Керівництво підприємства підтримує, як консервативні способи надходження товару до покупця (підприємство - виробник - магазин), так і нові методи, що непогано зарекомендували себе, а саме - створення мережі дилерів. Дані методи дозволили розширити продаж гітар на всій території України та за її межами. Торгівля гітарами, виробленими у Львові охоплює Молдову, Росію, Білорусь, країни Балтії, Голандії, Чехії, Словенії,Греції,Норвегії,США, Канаді, Польщі. Використовуючи нові технології, якісні комплектуючі матеріали, найкращі породи деревини: резонансна ялина, явір, клен, махогоні, ебоні; нові види дизайну, досвід та високу кваліфікацію спеціалістів - все це дозволяє на сьогодні надати споживачеві якісний та надійні гітари. 

    В залежності від потреб кожного сегменту ринку, на підприємстві створена логічна система розробки асортименту виробів. Це сучасний підхід при якому - спочатку ставиться завдання, і лише після цього створюється інструмент. Таким шляхом розроблені та впроваджені у серійне виробництво чотирнадцять різноманітних типів гітар: це гітари ручної роботи (6 та 12 струнні), гітари серії JCG 'Джамбо', гітари серії SJG 'Семі-джамбо', гітари серії FJG 'Зменшене-джамбо', гітари серії DCG 'Дредноут-катевей' - гітари з вирізом, які дають неперевершене рівне звучання при грі на нижніх ладах, гітари серії DG 'Дредноут' (6 та 12 струнні), серія класичних гітар CG (два типи), гітари для початківців (чотири типи), в яких кут нахилу грифа до корпусу можна регулювати за допомогою спеціального гвинта. 

    Асортимент продукції постійно розширюється і, завдяки широкій кольоровій гамі покриття, задовольняє запити найвибагливіших покупців. На даному етапі, конструкторами підприємства розроблені та виготовлені нові типи гітар, впроваджено серійне виготовлення електрогітар. Наше підприємство прагне забезпечити постійних та потенційних клієнтів вичерпною інформацією, постійно проводить роботу у сфері вивчення ринку, стимулювання збуту, ефективної реклами. 

    Гітари зі Львова систематично представляються на виставках у Польщі, Росії та Міжнародному музичному ярмарку у Києві. Окрім виробництва гітар, Трембіта є єдиним в Україні виробником народних музичних інструментів. 

    Нашою гордістю є те,що ми виробляємо національний інструмент-бандура. Бандури київського та харківського типу з перемикачами, а також для підлітків. Бандури вироблені у Львові знають в Україні,Канаді,Австрії,США,Росії,Франції. 

    В 2003 році ми розширили асортимент народних інструментів, а саме шестиструнна кобза "Пріма",кобза "Альт", домра,російський національний інструмент балалайка, грецький інструмент бузуки. 

Нагороди 

2007 - Женева - Лідер продажу
2006 - Київ - Кращий вітчизняний товар року
2005 - Мадрид - Приз за якість
2005 - Мадрид - Приз за технологію та якість 
2004 - Берлін - Діамантові очі за зобов'язання по якості
2004 - Мадрид - Краща торгова марка
2002 - Нью-Йорк - Міжнародний приз за якість

Де можна придбати наші товари?

Наші товари - тут

Наш партнер по аксесуарах і техніці "musicstore" - тут

Комментарии (7) 13:55 | 30.09.2010

Львівська фабрика ТРЕМБІТА відновила виробництво домри «Пріма»


Львівська фабрика ТРЕМБІТА нещодавно відновила виробництво 4-х струнної домри «Пріма». Це традиційний український народний музичний інструмент для сольного і оркестрового виконання музичних творів. Подібні домрові оркестри виготовляла фабрика в 60–ті роки минулого століття.

 

Оновлена домра «Пріма» складається з корпуса і грифа. Мензура – 360 мм., гриф – з явора, верхня дека – з карпатської  ялини, смереки. Розміри: довжина – 610 мм., ширина – 260 мм., висота – 140 мм.

 

Як відомо, Трембіта є єдиним в Україні виробником народних музичних інструментів. Саме тут виробляють національний український інструмент – бандуру, а також шестиструнну кобзу «Пріма» та «Альт», російську балалайку та грецький інструмент бузуки.

 

Бандури, вироблені у Львові, знають в Україні, Канаді, Австрії, США, Росії, Франції.

 

Окрім виробництва народних інструментів фабрика спеціалізується на виготовленні акустичних та електрогітар. Львівські гітари систематично представляються на виставках у Польщі, Росії та на Міжнародному музичному ярмарку у Києві.
Комментарии (2) 21:12 | 14.04.2011

Гітари “Trembita” - дешево і сердито

Часто, покупатель, придя в магазин, желает купить дешевую и хорошую гитару, но не знает, ни одного производителя, что очень сильно усложняет его выбор.

Лично я, среди огромного количества брендов, максимально соответствующих понятию ценна – качество, выделяю отечественного производителя торговую марку “Trembita” из города Львов.Они успешно зарекомендовали себя на украинском рынке, в категории инструментов от 500 до 1000грн.

Комментарии (6) 15:22 | 30.03.2011

Цимбали

 

Львівська «Трембіта» запустила виробництво цимбал

 

Львівська «Трембіта» запустила виробництво цимбал

Львівський виробник музичних інструментів ВАТ «Трембіта» у 2009 році розпочала виробництво цимбал. Як йдеться в повідомленні  компанії, концертні цимбали системи виготовляються з високоякісних матеріалів: явора, клена. Кількість струн – 94.

Це інструмент, на якому застосовуються два способи звукоутворення: молоточками і щипком.

АТ „Трембіта” спеціалізується на виробництві музичних інструментів — гітар, бандур, кобз. Протягом 2007-2008 років завод почав виробляти грецькі бузуки та російські балалайки.

 

 

Купити можна тут

Комментарии (0) 21:02 | 29.03.2011

Бандура "Пріма" з механізмом перемикання

Изображения  публикация содержит:
изображения;

Бандура відзначається повнотою звучання та яскравим, властивим для цього музичного інструменту тембром.

За розмірами, формою та вагою - приваблива для виконавців. Наявність механізму для перестроювання тональностей забезпечує високу частоту звучання пристрункових струн в різних тональностях, ричажки механізму зосереджені на одній осі, що дозволяє виконавцю одним рухом перестроїти звукоряд в потрібну тональність. Механізм є компактним і зручно регулюється. Басові струни фіксуються в нижній частині бандури і настроюються індивідуально за допомогою вербилів на головці грифа. Пристрункові струни фіксуються вздовж шемстока і настроюються у верхній частині бандури Бандура "Прима" Київського типу.

Верхня дека Резонансна ялина
Бочка, шемстока Клен, явір
Гриф Клен
Оздоблення Поліроване
Покриття бандури Прозорий лак (політура)
Оздоблення краю деки Орнамент з фарбованої фанери
Механізм перестроювання тональностей вмонтований
Звуковий ряд хроматичний
Діапазон звучання 4 і 3/4 октави від ноти "До" великої октави до ноти "Соль" третьої октави
Кількість струн, всього 65
Струн басових 15
Струн пристрункових 50

Продукція АТ "Трембіта" користується попитом як в Україні так і за її межами. Бандура "Пріма" виробництва АТ "Трембіта" відома у Канаді,США,Японії. На даний час підприємство "Трембіта" являється єдиним виробником бандур в Україні.

До магазину - тут

Комментарии (3) 16:54 | 26.03.2011

Бандура

Изображения  публикация содержит:
изображения;

Бандура

 

  • Бандура — класичний (діатонічний) та сучасний (діатонічний або хроматичний) український національний струнно-щипковий музичний інструмент з родини арф, гусель та псалтиріонів. Музикант, граючи на старосвітський чи сучасній бандурі, не притискує струн на грифі, а, подібно до арфи, щипком пальців (лівої руки тощо) у потрібний момент видобуває звук певної струни.
Комментарии (1) 16:10 | 23.03.2011

Чого так мало інструментів виставлено на продаж?

Доброго дня шановні друзі!

Так як в мене бракувало часу, щоб виставити весь наш асортимент, в магазині на даний момент позицій мало і описи не готові. Я вибачаюсь, що так довго приходилось чекати. З 10.02.11, я вирішив, що потрібно виставити решту асортименту. Крім того я для Вас ще виставлю на ринок запчастини і все інше, що може бути потрібне вашому музичному інструменту. Тому заглядайте в магазин з 10.02.11 і дивіться за новиками і за акційними цінами на багато різних і цікавих товарів.

Комментарии (0) 12:59 | 25.01.2011

О Львове и Трембите

Trembita г.ЛьвовЛьвов на Украине приблизительно то же самое, что и Пенза в России, очень музыкальный город. Фабрика выпускает гитары уже более 50-ти лет, и за это время достигла кое-каких результатов.

Гриф на гитарах клееный, колки от пензенских до импортных, струны от белорусских до "Господин Музыкант". Раскраска разнообразная и в целом очень приятная. Крепления струн стандартные и на кнопках. На деке устанавливается как резонансная елка, так и ламинат из фанеры. 

Кроме гитар, фабрика выпускает еще и бандуры, балалайки,  только Trembita занимается серийным выпуском бандур на Украине.

Комментарии (0) 15:07 | 14.01.2011
 

Блог ведет Карпінський Борис Всеволодович© 2010 «Evolline».
© 2010 «Do100verno».

TrembitaGuitarsВсе про гітари, трембіти та бандури.Авторизация

Закрыть [X]
Логин:

  
Пароль:

  
Забыл пароль

 
Логин:     Пароль: