ВХОД            Регистрация
Энергосбережение и энергоэффективность.
Блог ведет Черкез Татьяна Григорьевна
 
Блог ведет Черкез Татьяна Григорьевна

ekostyle Ощадбанк допоможе забезпечити тепло в домівках

Ощадбанк за підтримки уряду продовжує кредитувати громадян на придбання котлів, альтернативних газовим, та розширює програму кредитування на придбання енергоефективного обладнання.
06травня 2015 року набуло чинності рішення Кабінету Міністрів України про продовження Державної програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання котлів, а також розширено перелік обладнання та матеріалів, на які поширюється дія зазначеної програми.
Державна підтримка  надаватиметься:
-          у розмірі 20% суми кредиту, залученого фізичними особами на придбання котлів, альтернативних газовим, але не більше 5000 грн.;
-          у розмірі 30% суми кредиту, залученого фізичними особами на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, але не більше 10 000 грн.
На допомогу людям у придбанні котлів та енергоефективного обладнання урядом виділено 47,6 млн.грн. та 198 млн.грн. бюджетних коштів відповідно. Кредит надається на строк до 36 місяців. Ставка – 25% річних, обов’язковий внесок – 10% від вартості товару. Мінімальна сума кредиту – 1000 грн., максимальна – 50 000 грн.
Для отримання кредиту необхідно виконати 6 простих кроків:
1. Обрати товар у магазині.
2. Отримати рахунок-фактуру на обраний товар та надати його до установи банку разом з усіма необхідними документами для отримання кредиту.
3.Отримати згоду від банку щодо надання кредиту.
4. Сплатити продавцю обов’язковий початковий внесок у розмірі 10% від вартості товару та надати до банку відповідні підтверджувальні документи.
5.Отримати кредит, який надаєтьсяшляхом перерахування кредитних коштів на рахунок продавця та надати до банку документ, що підтверджує отримання товару від продавця.
6. Отримати від Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України на поточний рахунок, відкритий в Ощадбанку, відшкодування частини суми кредиту.
До енергоефективного обладнання та/або матеріалів належать
для квартир у багатоквартирних житлових будинках:
- радіатори опалення з терморегуляторами;
- вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами (з енергозберігаючим склом);
- вузли обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії, зокрема засоби обліку, відповідне додаткове обладнання та матеріали.
для одноквартирних житлових будинків додатково:
- рекуператори тепла вентиляційного повітря;
- матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;
- теплові насоси; 
- сонячні колектори для виробництва теплової енергії та підігріву води.   http://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/3331079/
 
PS Я уже обратилась в ОЩАДБАНК за консультацией. Получить кредит просто. А потратить предлагаю, прежде всего, на утепление. В нашем магазине do100verno есть один из товаров для утепления - теплоизоляционноне покрытие "ТЕЗОЛАТ".   http://do100verno.com/blog/3887/65898

Комментарии (0) 16:54 | 07.05.2015
1
  • Организатор клуба: ekostyle
 
 
  • В блоге:
  • Всего статей  Всего статей  1
  • Всего комментариев  Всего комментариев  0
  • Статистика постов:
  • просмотров всего - 2325
  • зарегистрированными - 0
  • друзьями - 0
  • гостями - 2325
 
 

Блог ведет Черкез Татьяна Григорьевна© 2010 «Evolline».
© 2010 «Do100verno».

Энергосбережение и энергоэффективность.


Авторизация

Закрыть [X]
Логин:

  
Пароль:

  
Забыл пароль

 
Логин:     Пароль: