ВХОД            Регистрация
ЗАМОЖНІСТЬ
Блог ведет Zamoznist Zamoznist Zamoznist
 
Блог ведет Zamoznist Zamoznist Zamoznist
1   ·   2   ·   3   ·   4   ·   5   ·   6   ·   7      »      [12]

ЗАМОЖНІСТЬ

 

Заможність.

Це і назва громадської організації, і ціла філософія, аналогів якої немає на українському просторі.

Це і те, до чого ми всі прагнемо. Прагнемо нібито усі, але майже ніхто не знає, як її досягти у найшвидший спосіб та з мінімальними втратами.

Цей блог є офіційним блогом громадського обєднання “ЗАМОЖНІСТЬ”.

Він створений львівськими українцями для того, щоб українці всього світу могли вільно висловлювати свої думки та пропозиції щодо побудови в Україні громадянського суспільства фінансово-незалежних громадян. Мовою сайту є державна мова України.

Ми сповідуємо:

 -пріоритетність економіки над політикою;

-особистої заможності над колективною;

-український геоцентризм;

-філософія-наука-практика;

-український пансловянізм;

Цей блог також є майданчиком, де ми аналізуємо природу Заможності, пишемо її філософію - наживо, по слідах власного досвіду та досвіду Вашого, шановний читачу.

І зрештою, цей блог є кроком. Кроком як до загальної заможності України, так й індивідуальної заможності кожного.

 

Комментарии (5) 12:43 | 27.01.2010

Strim Box tv, коментарі за кадром, №1

Кометарі за кадром. 

Коли ти вскакуєш в студію на пять хвилин пізніше запланованого ефіру...

Коли малочисельна, але метушлива, команда бігає за тобою з петличним мікрофоном...

Добре що хоч гість знайомий...

Відносно...

Починаєш петляти між тим що треба і тим що знаєш...

Але за деякий час виходиш на "пряму" і розмова починає бути цікавою.

Це вже тоді коли доганяєш, що це хоч і авральний, але запис. Просто студійний запис хоча з непростим гостем –  інтерв'ю з Олегом Соскіним.

І так Strim Box tv в кадрі і за кадром.

Революція гідності. За що боролись і чим закінчилось? Дочасно-вчасно-передчасні вибори? Доречно про це говорити чи краще поговорити про новий закон про вибори в Україні. 

P.S. Складається таке враження що Олег Ігорович не любить нашого президента. Хочеться дізнатись за що. Готуюсь до наступної зустрічі.

P.P.S. очевидно що я ще сюди повернусь і додам в частині коментів. Тисну на паузу. За браком часу і натхнення ;))

Комментарии (0) 10:03 | 25.04.2017

Strim Box tv

Національний просвітницький проект "Заможність"

розпочав прямі трансляції програм через канал Ю-тюб: Strim Box tv

                                                                                   

Редакційна політика каналу – створення і обслуговування платформи для допомоги громадським організаціям і окремим активним громадянам в доведенні їх життєвої позиції до ширшого кола зацікавлених. 

Запрошуємо до перегляду та активної участі в роботі студії і каналу. 

 

Комментарии (0) 09:42 | 17.03.2017

Єдина цифрова платіжна система як засіб зміцнення економічної безпеки Держави–2

 

Міжнародна
науково-практична конференція
присвячена 150-річчю утворення першого споживчого товариства в Україні і
200-річчю Львівського торговельно-економічного університету

Тези доповіді
Пурій Роман Петрович
аспірант Львівського торговельно-економічного університету

Єдина цифрова платіжна система як засіб зміцнення економічної безпеки Держави.

Продовження.

Цифровий банк.
Саме цифрові технології дозволяють автоматизувати багато процесів в обліку, статистиці і розрахунках. Перехід на 100% електроні гроші ліквідовує проблему, пов’язану з обслуговуванням готівкового обігу: виготовлення нових купюр, захисту купюр від підробок, зберігання і транспортування паперових грошей, охорону транспортування і зберігання.Рівень безпеки банківських операцій, що може забезпечити ЄЦПС безпрецидентний. Йде в історію система банкоматів і платіжних терміналів. А ще вирішується проблема нелегальної торгівлі, хабарництва і корупції.
Повна автоматизація банківської системи.
Сучасні цифрові технології, застосовані в Є. Автоматизованій П.С., дозволяють охопити всю грошову масу держави, а також всю товарну масу і послуги, заявлені на національному ринку. “Заявлені” означає оцифровані і введені в реєстр торгівельних мереж як в рітейлі так і в віртуальних магазинах. Саме через облік і регулювання доступної покупцям грошової маси можна регулювати стабільність купівельної спроможності українського ринку і, автоматично, національної грошової одиниці. В процеси регулювання включається вартість кредитних грошей, розмір ставки кінцевого, плаваючого податку на споживання (а це трансформоване ПДВ), а також регулювання добової доступності коштів, що направляються на споживання.
Фіскальна функція ЄЦПС.
Цифрова система банківництва дозволяє автоматизувати збір податків (усуває людський фактор, а з ним корупцію і зловживання), але для цього слід кардинально змінити підходи до фіскальної політики. Щоб бізнес перейшов на цифрові технології Уряду слід забути про податки на прибуток бізнесу і доходи громадян, а зайнятись оподаткуванням споживання. Цей податок піддається автоматизації і чудово зніматиметься в рітейлі (підігнаний під систему ПДВ). Але це, наразі, інша тема. Електронна платіжна система дає можливість ввести податок на споживання (покупки). “Багаті платять більше” – ця ідея спрацьовує як в системі кредитування так і при оподаткуванні покупок.
Автоматизація платіжної системи звільняє велику кількість робочої сили, що має мігрувати в реальний сектор економіки. Система також усуває людський фактор з банківської сфери, а це усуває можливості шахрайства і чисельних зловживань.
Прозорість
Банківська платіжна система Держави повинна стояти на платформі електронних грошей і цифрових технологій. Сучасні технічні можливості дозволяють вибудувати прозору систему банківництва, гідну сучасного розумінню демократії. Така банківсько-платіжна система – основа соціальної справедливості. ЄЦПС вирівнює людей у правах і можливостях.
Гроші громадян зберігаються на їхніх персональних рахунках у банку без відсотків і демерреджу.
Стає неможливим обвал банку через бажання громадян зняти кошти з банку в панічному порядку.
Банк видає кредити як бізнесу - так і громадянам, згідно з ринковою кон’юнктурою, що, по суті, є оподаткуванням за використування суспільного блага – грошей.
Через процентні ставки стає можливим регулювати економічний розвиток регіонів. Очевидно, що людські ресурси потягнуться в регіони з дешевшими кредитами на бізнес і споживання. Система також дає можливість автоматично балансувати товарну масу з грошовою. Для забезпечення “чистоти експерименту” необхідно вивести іноземні валюти з обігу на території держави і використання її, як засіб накопичення. Іноземна валюта може ходити тільки у цифровій версії. Ввіз паперових грошових знаків інших держав на територію України забороняється.
Загалом ЄЦПС вирішує проблему інфляції/дефляції, хабарництва, корупції, нелегального бізнесу, тощо.
Система дозволяє регулювати купівельну спроможність грошей через банківський процент і контроль щоденного споживання як вцілому, так і по галузях. Це, повторююсь, за допомогою плаваючого податку на споживання.
ЄЦПС дає можливі рівномірно розміщувати продуктивні сили на всій території країни і тонко керувати процесами розвитку економіки, інфраструктури і соціального забезпечення.
Гібрид соціалістичної ідеї про державну власність на банківську систему і можливості керованої ринкової економіки в сфері реального сектора – це цивілізаційний вихід з економічного тупика.
ЄЦПС – цемент національної економіки, а здорова економіка запорука розвитку здорової нації. Спільний банк – ЄЦПС, буде об’єднувати всіх громадян. Це і чудова система пенсійного забезпечення. Система вирішує проблему інвестицій.
Висновки
– Країна, яка першою перейде на нову систему економічного мислення і першою замінить існуючу економічну модель засновану на лихварському підході до банківництва і приватній власності на банки, отримає очевидні переваги в своєму розвитку на довгу перспективу. Першому завжди важко, але воно цього варте.
– Емісія грошей і грошово-банківська система в інформаційному демократичному суспільстві рівних можливостей повинні вийти з під контролю приватних осіб.
– Гроші – суспільна цінність (суспільне благо), що по своєму природньому задуму і еволюційному шляху повинні спрощувати економічні стосунки між громадянами.
– Народ, і тільки він, як суверен і носій влади в Державі має священне право володіти грошово-банківською системою і контролювати емісію грошей.
Оскільки, в системі соціал-капілалізму головна функція Уряду, на чолі з Прем’єр-міністром, є забезпечення стабільності купівельної спроможності національної валюти – ЄЦПС є інструментом автоматизації цього процесу.
– ЄЦПС – цемент національної економіки, а здорова економіка запорука розвитку здорової нації. Спільний банк – ЄЦПС, буде об’єднувати всіх громадян. Це і чудова система пенсійного забезпечення. Система вирішує проблему інвестицій
Саме громадянин України є головним вигодонабувачем від впровадження цієї системи

Комментарии (0) 14:25 | 03.01.2017

Єдина цифрова платіжна система як засіб зміцнення економічної безпеки Держави–1

Міжнародна
науково-практична конференція
присвячена 150-річчю утворення першого споживчого товариства в Україні і
200-річчю Львівського торговельно-економічного університету

Тези доповіді
Пурій Роман Петрович
аспірант Львівського торговельно-економічного університету

Єдина цифрова платіжна система як засіб зміцнення економічної безпеки Держави.


У світовій фінансовій сфері є одна обставина непереборної сили. Сучасні гроші і грошово-банківська система до якої ми звикли, еволюціонують у цифрові платіжні системи – системи безготівкових розрахунків.
Загальносвітовий тренд у банківській сфері – скорочення готівкового обігу, що веде до закриття пунктів касового обслуговування клієнтів. Зокрема в 2013 році тільки в Європі закрилось більше семи сотень банківських філіалів. З дещо інших причин, але в Україні стрімко скорочується не тільки кількість філіалів банків але і самі банки. Банки, що залишаються на ринку “оцифровуються”, а Уряд рік від року скорочує суми, дозволені для готівкових розрахунків.
Світовий тренд трансформації грошово-платіжної системи паперових грошей в цифрову платіжну систему 100% електронних грошей не омине і Україну. Це питання 5-10 років і нам не варто ігнорувати цей факт. Чи готові ми, українське суспільство, жити в системі стовідсоткових електронних грошей? Які вигоди і ризики нашому добробуту несе ця система? Що краще для нас, народу України, залишити все під контролем нечистих на руку приватних банкірів чи взяти систему під свій контороль, а може просто чекати падіння системи і на виживання під її обломками.
Якщо ми за контроль над системою, то нам залишається тільки підштовхнути розвал існуючої системи (наприклад, ігнорувати приватні банки) і контролювати трансформацію старого в нове.
Провідні світові економісти вважають правильною систему 100% електронних грошей, цифровий банкінг, з демерреджем в 4%. (демерредж – це від’ємний відсоток на депозит, тобто, в реалі, це мінус чотири відсотки річних на ваші кошти, що обертаються в банку). Насправді це пастка і глобальна афера банкірів, що несе загрозу економічному суверенітету всім громадянам цивілізованого світу.
На думку автора “правильним напрямком” розвитку суспільства є встановлення соціал-капіталістичного (різновид солідаризму) суспільного ладу. Соцкап передбачає, зокрема, суспільну (народну) власність на банківську систему. Нам потрібно інтенсивніше працювати над консолідацією громадянського суспільства довкола ідеї контролю за банківською системою країни через володіння нею.
Якщо народ України є носієм влади, то як суверен має природне право контролювати емісію грошей і грошовий обіг в економіці країни.
Що конкретно ми хочемо? Щоб у державі був єдиний, державний цифровий банк і щоб він належав народові. “Мої гроші в нашому банку”!
Що це таке?
Єдина цифрова платіжна система (ЄЦПС) – найбільш досконала система консолідації і управління універсальним ресурсом – грошима як суспільним благом.
Чому система має бути єдиною?
Консолідація платіжного засобу в одному цифровому банку спрощує управління і автоматизацію всіх фінансових процесів, ліквідовує можливість фінансових махінацій з грошима шляхом перекидання їх з банку в банк і оготівковування. Стає неможливим переведення клієнтами коштів з банку в банк, пов’язаною з міграцією клієнтів, що призводить до банкрутства банківської установи і втрати клієнтами своїх заощаджень. Закривається тема міжбанківської конкуренції і, знову ж таки, банкрутства банку.
Саме завдяки цим можливостям ЄЦПС має стати потужним і надійним засобом зміцнення економічної безпеки грошово-банківської системи зокрема і Держави загалом.
Єдина система дає можливість спрощувати управління економікою Держави, здешевлює управлінські процеси. Всі гроші в одному банку – це блискавичні розрахунки. Гроші не виходять за межі банку, завжди доступні і завжди на місці. Змінюються тільки їх тимчасові власники. Це дає можливість для максимальної автоматизації облікової, фіскальної, статистичної функції цієї системи.
Образно кажучи, єдина цифрова, автоматична, платіжна система нагадує нам земну атмосферу, де всі дихають одним повітрям і воно належить всім і нікому одночасно. Інший образ – вода в басейні. Кожному співвласнику води належить якась кількість у літровому еквіваленті і люди обмінюються, продаючи і купуючи, але ніхто воду з басейну для цього не вичерпує і кількість води в басейні не зменшуюється.

Комментарии (0) 14:19 | 03.01.2017

Роздуми про антропний принцип в контексті парадигми економічного мислення – 2

Початок статті.

продовження                                                                                                            

                                                                                    “Якщо хочеш змінини Світ, то зміни його гроші”

Природа людей і грошей.

1. Життя, за визначенням Фрідріха Енгельса,  є спосіб існування білкових тіл. В основі існування і функціонування живих структур лежить система забезпечення стабільності параметрів внутрішнього середовища – гомеостаз. Гомеостаз, на рівні відчуттів живих організмів сприймається як зона комфорту. При порушенні показників (параметрів) внутрішнього середовища живі структури відчувають різного степеню дискомфорт. Від “легкої стурбованості” і до нестерпного болю. Таким чином все живе існує (перебуває) в постійному пошукові зони комфорту – рухається до світла, тепла, вологи, солодкого – фото-; хемо-; термо-таксис.

2. “Ми народжені щоб бути щасливими!”.

Все людське життя протікає в пошуках щастя, як усвідомленого стану комфорту.

3. Кожна людина, при  народженні, отримує талант (генетично обумовлений набір здібностей) і два ресурси для його втілення. Це здоров’я(генетичного обумовлений запас вітальних сил) і час, що детермінований рівнем здоров’я.

Зауважемо що ці ресурси є кінечними. Тобто обмеженими або, іншими словами –  тлінними.

З перших днів свого життя людина витрачає (або інвестує) ці  тлінні ресурси в два нетлінних ресурси – знання та зв’язки.

Саме ці ресурси забезпечують поступове розширення зони комфорту людини в соціумі.

Біологічна кооперація, описана наукою як симбіоз – взаємодія і співжиття різних біологічних видів наприклад, паразита з носієм (господарем), в людському суспільстві має принципово інше значення. Це кооперація двох різностатевих осіб заради потомства і безбідної старості (а це вже економіка). Економічна модель безгрошового суспільства співпрацяу формі  взаємного кредитування продуктами та послугами, що існує тільки в межах сім’ї) яка, в людському суспільстві дуже швидко виходить на рівень біосоціальнийБіосоціальна кооперація за межами сім’ї розвивається до кооперації політичної. Мета? Об’єднання зусиль групи людей (партія) в боротьбі за доступ до обмежених ресурсів і більшої долі, при розподілі “суспільного пирога” – державного (в умовах суспільства демократичного) бюджету чи бюджетів нижчого рівня.

 

Кооперація за для розширення зони комфорту має декілька рівнів: біологічна кооперація на рівні “сім’я” – об’єднання зусиль і інтересів для появи потомства;

Феномен економічної кооперації на рівні “Сім’я” – це взаємне кредитування продуктами та послугами на базі злиття традицій двох родів – безгрошові економічні стосунки в елементарному  громадянському суспільстві. (кровні стосунки і довіра що на цьому грунтується).

Економічна кооперація за межами сім’ї характеризується падінням рівня довіри пропорційно до росту популяції – числа учасників. Саме цей феномен і породив ідею грошей – еквіваленту більш справедливого обміну товарами та послугами.

Сім’я в зовнішніх економічних стосунках виступає і обліковується як домогосподарство, а гроші впроваджуються в ці стосунки як елемент спрощення.

Вся еволюція грошей, це перехід від суб’єктивного в продуктовому обміні (цінність та вартість) до об’єктивного в товарному обміні (ціна).

Таким чином гроші, в економічно розвиненому суспільстві, виконують роль універсального, високоліквідного ресурсу, що сприяє більш справедливому обмінові ресурсами “Знання”; “Здоров’я” і “Час”.Таким чином   гроші – суспільний засіб спрощення економічних стосунків між людьми.

Головним товаром на ринку праці є знання. “Ресурс “знання”, як товар на ринку праці, продається в пакеті зі здоров’ям і часом. Цікавим є те, що переважно, купуючи “знання” працедавець платить “погодинно”!

З’язки, як ресурс, допомагають швидше і дешевше придбати або продати “ресурси інших людей”.

Гроші не матеріальні, а ідеальні

Одне з визначень грошей говорить, що гроші є суспільною домовленність що до платіжного засобу. Суспільна домовленість не може бути матеріальною, вона продукт людського розуму і є ідеальною. Відповідно гроші (ідея грошей) є ідеальними, а не матеріальними. Матеріальним є те, що можна за гроші купити.

Банкноти, грошові знаки, тощо є матеріальними носіями ідеї грошей, а номінал, вказаний на купюрі, визначає скільки суспільних благ (товарів чи послуг, доступних на ринку), може отримати пред’явник платіжного засобу.

Таким чином гроші слід вважати “ідеальним суспільним благом” і відповідно до них ставитись, розглядаючи їх роль у суспільстві на рівні мови і права.

Ідея грошей має велику суспільну цінність. Гроші – суспільний, багатофункційний засіб спрощення економічних стосунків між людьми.

Висновки:

      Мова, право і гроші – є ідеальним, культурним надбанням людей.

      Контроль за емісією грошей – справа суверена – носія Влади!

      Гроші мають бути нетлінним, високоліквідним ресурсом зі стабільною купівельною спроможністтю.

      Не можна довіряти володіння і управління банками, зокрема, і грошово-банківською системою суспільства людей, загалом, окремовзятому громадянинові!!!

Вище сказане підштовхує до формування сучасних вимог до грошово-кредитної системи держави, а саме:

      сучасна грошово-банківська система повинна бути у власності народу України – Суверена і носія Влади в Україні;

      Вона повинна бути автоматизованою цифровою платіжною системою;

      Вона має забезпечувати безперебійний цілодобовий (24х7) обіг платіжного засобу;

      Забезпечити Концентрацію всієї грошовою маси в одній, прозорій і безпечній системі;

      Виконувати автоматизовану фіскальну функцію;

      Мати функцію збирання, обробки і розповсюдження маркетінгової інформації для учасників ринку товарів та послуг;

      Мати функцію кредитора для автоматизованого кредитування споживачів і виробників товарів;

      Виконувати функцію пенсійно-страхового накопичення, зберігання і використання пенсійних заощаджень;

      Виконувати функцію автоматизованого розподілу суспільних благ в грошовому вираженні (еквіваленті).

Технічно ці проблеми вирішує Єдина цифрова фіскально-облікова платіжна система  (ЄЦФОПС) 

Комментарии (0) 09:49 | 19.12.2016

Роздуми про антропний принцип в контексті парадигми економічного мислення людства – 1

 

Пурій Роман

Роздуми про антропний принцип в контексті парадигми економічного мислення людства.

(Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції "Антропний принцип в контексті актуальних проблем філософії науки. 2016р.Ст.193)

Модифікація наукових парадигм у фізиці, біології та медицині під впливом антропного принципу

Наступним, після Великого вибуху, у Світі з’явилось явище ентропії. Багато  дослідників задається питанням як в середовищі, що прямує до “рівномірного заповнення всього вільного простору тепловою енергією і матерією” могло з’явитись щось діаметрально протилежне? Тобто відкриті, саморегульовані і самовідновлювані системи – живі білкові структури, які ситезуються з окремих хімічних елементів, впорядковуючи матерію, в надзвичайно складні, хімічні сполуки, з абсолютно відмінними від неживої матерії властивостями (структурність, дискретність, зменшення ентропії).

Прагнення живої матерії до впорядкованості, раціональності, енергоефективності закладені на всіх рівнях її організації – від одноклітинних організмів до соціуму масштабів “цивілізації”.

Чи можливе самостійне виникнення синтезу в умовах тотальної ентропії без “зовнішньої організовуючої сили”?

Антропний принцип (від грец. anthropos людина), принцип антропності або принцип Зельманова-Картера один з принципів сучасної космології, який стверджує, що світові фізичні константи оптимально доцільні для виникнення біосфери і початку соціогенезу.

Дж. Вілер, посилаючись на джерела від Парменіда до Берклі, висловлює своє розуміння антропного принципу таким чином: передбачити на початку Всесвіту в його вибуху наявність спостерігаючої і спрямовуючої людини неможливо. Але просторово-часовий континуум повинен виникнути з певного до-геометричного стану (вихід з якого і є Великим Вибухом), і цей первинний до-геометричний Всесвіт має бути таким, щоб уможливити конструкцію (в даному випадку не спостерігача, а творця) просторово-часового представлення самого із себе. Конструктор міг передбачити і людину.

Гіпотеза 1.

А чому не припустити, що Спостерігачем може буту хтось інший, що існує поза тілом людини, екстракорпорально, а людина лише інструмент і фіксуюча периферія в його руках?  Зір (очі), слух (вуха), нюх (ніс), тактильні рецептори тощо – органи і сенсори, що сприймають інформацію (любе коливання пружного середовища за визначенням М.Руденка), даючи “Спостерігачу” ілюзію “максимальної присутності” – дистанційну можливість пережити земні враження.

 

Гіпотеза 2.

Людина розумна, з позиції досягнень сучасних інформаційних технологій, і технічних можливостей роботобудування,  підозріло реально нагадує  біологічного робота-дослідника (можливо далеко не кожна, що пояснює присутність менш креативних і талановитих роботів-посібників) для дослідження Світу загалом і самопізнання Творцем само себе (як стверджують деякі езотерики), зокрема і в 3-D просторі. Людина, згідно з концепцією, – автономна периферія системи збору, обробки і накопичення знань. Знання є усвідомлена людиною інформація – сприйнята, оброблена, узагальнена і систематизована.

На нашу думку, шукати душу в тілі людини, рівне пошуку чоловічків в телевізорі. Вони ніби то і є, а, насправді їх там немає.  Це зорова ілюзія – “відбитки”, аватари, тощо, а самі об’єкти далеко за межами екрану, як в просторі так і часі.

Сучасні технічні можливості людей наштовхують на підозру, що Душа не обов’язково має “вселятись” в тіло в прямому розумінні цього слова. Душа цілком реально може знаходитись екстракорпорально і тільки проявлятись в тілі, в параметрах дозволених зовнішнім середовищем, гомеостазом і фізичними можливостями окремо взятого тіла.

Окрім душі-спостерігача ми маємо і духа-творця, як прояв генетично обумовлених властивостей нашого тіла (генетичні програми розвитку тіла і талантів, як генетично обумовлений набір здібностей суспільної діяльності). “В здоровому тілі – здоровий дух” і “Дух, що тіло рве до бою” (І.Франко).

Таким чином в особистості поєднується душа-спостерігача (пасивне начало ІНЬ) і ЯНське начало – дух-творець (сотворець згідно тверджень езотериків). Звідси і висновок про роль людини як суб’єкта (інструмент) (“Наші мрії є планом Господа щодо нас”) перетворення ідеального в матеріальне через матеріалізацію мрій, візії, плану, команди і... грошей, як універсального обмінного ресурсу.

Метою нашого дослідження є спроба розв’язання однієї з багатьох проблем сучасної цивілізації – катастрофічно наростаючий конфлікт інтересів між окремою особистістю і цивілізацією загалом. Людство прагне більше порядку більше системності більше справедливості в економічних процесах – створенні і розподілі суспільних благ.

                                              “Якщо хочеш змінини Світ, то зміни його гроші”

Продовження тут

Комментарии (0) 09:47 | 19.12.2016

Відеоканал ГО "заможність"

Авторський відеоблог Романа Пурія.

Відеоблог. Випуск №5

Оновлена відео-студія. Інтерв'ю з Оленою Нагірною.

Можна вважати, що поставленанами  мета досягнута. П'ятий випуск таки привабив глядача. Насправді це була перевірка технічного стану студії і демонстрація деяких, нових, технічних можливостей. По переду ще багото "новинок"  як технічного так і ідейного характеру. 

Цікавим є і те, що маємо перший коментар по суті, а не "клас" чи "супер, ви молодці!" Коментар на який хочеться дати відповідь. Коментар дивіться під роликом на каналі, а відповіть опублікую тут.

 

Заможність таки вимірюється часом,  на відміну від багатства, яке вимірюється грошима (див. Вікіпедія). В основі багатства лежить накопичення матеріальних благ, а заможність описує культуру відношення до грошей, накопичення і багатства. Це система знань стосовно забезпечення безбідної старості. Включає в себе констатацію середньмісячного звичного споживання і біологічний вік людини для того, щоб визначити скільки платіжного засобу необхідно накопичити для особистої безбідної старості. Звідси і основи сучасних підходів до  пенсійного забезпечення – на основі забезпечення стабільності купівельної спроможності національної валюти.

Стосовно духовності. За одним з популярних визначень, гроші є суспільна домовленість що до платіжного сасобу, а як видається, суспільна домовленість ніяк не може бути матеріальною. Матеріальним в грошово-банківській системі є матеріальні носії ІДЕЇ грошей, як суспільного засобу спрощення економічних стосунків між людьми. Мова, право і гроші, таким чином, є елементами культури людського суспільства, що не існують поза людським суспільством. А тому їх слід розглядати як категорію ідейну, духовну тощо. Може тоді вдасться спростити собі життя в глобальних масштабах?

З позиції вищої медичної освіти людина видається істотою дуальною. В ній тісно переплітається тілесне і духовне. Під духовним (не тілесне) розуміємо діяльність кори головного мозку (свідомість, самоусвідомлення особистості, друга сигнальна система, всяка розумова діяльність і творчість, як прояв вищої духовності). Наприклад, займатись сексом – чисто тілесна практика, а ось говорити про секс – справа духовна, висока духовність – писати про секс високим віршованим словом) Не варто плутати духовність з надмірною релігійністтю і тим паче с поняттями совість, сумління чи мораль. Якщо створювати порнофільм є високою духовною практикою, то демонструвати його неповнолітнім  є просто аморальним.

Наша проблем, в основному, повязана з абсолютним суб’єктивізмом в трактуванні смислів і значень, здавалось би звичних і поширених слів. (багатство, заможність, гроші, свідомість, духовність, совість чи мораль). Так, що “За паніманіє, таваріщі!”

Комментарии (1) 10:05 | 16.10.2015

Відцифрування валютного обігуВідцифрування валютного обігу – важливий крок на шляху до Євросоюзу.


Якщо хочеш змінити Світ то зміни його гроші! (Р.П.)

Як я вже писав раніше, не дальше як через п’ять-шість років Евросоюз повністтю перейде на цифровий банкінг. Це означає, що ера паперових грошей, до яких ми так звикли, закінчується.  Світ переходить на цифрові технології ведення банківської справи.  Це глобальний тренд який не омине і Україну.

Через п’ять-шість років грошова маса в обігу Евросоюзу стає на сто відсотків електронною. Ця раціоналізація грошово-банківської сфери спрощує і пришвидшує грошовий обіг в Союзі, а це, в свою чергу, оживляє економіку, закриває проблеми нелегального обігу товарами та послугами, спрощує роботу фіскальним органам, наповнює бюджет податковими надходженнями і кардинально вирішує проблеми корупції.

З іншого боку кардинально здешевлюється обслуговування грошового обігу: відпадає потреба друкувати банкноти і захищати їх від підробки. Відпадає потреба в банківських сховищах, транспортуванні грошей (броньовані автомобілі, вагони, літаки тощо) і охороні банківських закладів. Банкомати і платіжні термінали – це вже теж  історія. Як негативна сторона процесу – втрата роботи десятками тисяч банківськими і довколабанківськими працівниками.

Україна, в свою чергу, не може не відреагувати на зміни, які відбуваються в Західному Світі загалом і в Єврозоні зокрема. Без відповідної грошово-банківської реформи в Україні про швидкий вступ до Євросоюзу годі і мріяти. Так з чого нам варто розпочинати свій шлях в Європу?

Думаю що з оцифровування валютного обігу в Україні!

Оскільки історичні процеси годі зупинити, то краще діяти “на випередження” – йдучи назустріч глобальним викликам.

Особливих технічних труднощів не передбачається тому, що цифровий валютний обіг в Україні впроваджений вже давно. В Україні працює міжнародна платіжна система SWIFT. Прийдеться тільки дещо розширити масштаби обслуговування клієнтів, а клієнтам відкрити відповідні рахунки в державних банківських установах (Укрексімбанку, наприклад). Ця процедура дає Україні, її фінансовій і економічній сферам, очевидні вигоди. Це прозорість валютного обігу, простота і безпека валютних трансакцій, збільшеня в рази кількості валюти в обігу. Додатковим бонусом отримуємо ліквідацію конвертаційних центрів, стабілізацію обмінного курсу після натурального зміцнення національної грошової одиниці.  (ціна на валюту в таких випадках падає).

І, що особливо важливо, це спосіб боротьби з корупцією, а не з корупціонерами. Саме зміна обставин, тобто правил гри, а не силові методи, здатна усунути саму причину, умови, що дають можливість зловживати службовим становищем  держслужбовцям. Це і є зміна системи і саме це і є радикальною реформою. Саме цього Евросоюз і очікує від українського Уряду.

Одна з практичних рекомендацій Урядові – перед тим як піднімати пенсії пенсіонерам, зарплати держслужбовцям необхідно терміново і радикально оцифрувати валютний обіг в країні. Для подорожей за кордон цілком вистарчає платіжної картки українського державного банку. З нею український турист виглядатиме цілком цивілізовано та й конвертація платіжного засобу спрощується, в цьому випадку, і здешевлюється. А практика показує, що отримавши “зайві гроші” український обиватель одразу починає запасатись доларами та євро.

Висновок: Україна не має права ігнорувати світовий тренд в грошово-банківській сфері, а має грати на випередження.

Рекомендація громадянам? Слідкувати за діями Уряду і коли настане момент “Ч”, нероздумуючи, нести бакси в найближче відділення Укрекесімбанку.

Комментарии (0) 14:46 | 23.09.2015

Єдина цифрова платіжна система. Плюси і мінуси. Обговорення

 

Круглий стіл ЄЦПС – фундамент економіки і демократії

3 вересня 2015р. У Львові за адресою Проспект Шевченка 13, в приміщенні читального залу Львівської обласної універсальної наукової  бібліотеки о 15:00 відбудеться зустріч присв'ячена обговоренню публікації брошури "Що треба знати про Заможність", також обговоренню ідеї ЄЦПС.

В сучасному світі існує багато проблем цивілізаційного масштабу. Ці проблеми не можуть не торкатись України і українців. Одна з таких проблем – зростання населення планети на фоні зменшення ресурсів. Тому, розробляючи проект податкової системи України, як фрагмент економічної реформи, ми не можемо цього не враховувати. Ми повинні закласти в фундамент своєї економіки новітні принципи і підходи, а саме стимулювання виробництва  і дистрибуції суспільних благ і раціональне обмеження надмірного споживання   цих благ. Україна відноситься до країн з перехідною економікою тому нам краще, в процесі переходу, усунути головні недоліки і помилки допущені економічно розвиненими країнами. Це стосується підходів до оподаткування і розподілу суспільних благ і грошово-банківської сфери, права власності на землю і надра.

Не може бути руху вперед допоки не домовимось по фундаментальних засадах оподаткування, відношення до власності і права власності, суспільного ладу що будуємо, принципів використання суспільної власності і розподілу доходів від власності.

Ми повинні рухатись в напрямку „нової суспільної домовленості“, що має вилитись в Конституцію „нової соціальної справедливості“ – кожен має право жити щасливо, заможно і навіть вічно, але за власний рахунок. Інакше соціальні паразити з’їдять нашу цивілізацію.

Пропоную зібрати представницьку групу для обговорення цього питання і прийняття рішення.

 

http://do100verno.com/blog/877/67234

 

http://do100verno.com/blog/877/67235

http://do100verno.com/blog/877/67282

http://do100verno.com/blog/877/67225

http://do100verno.com/blog/877/67229

http://do100verno.com/blog/877/67359

З повагою Роман Пурій

Комментарии (1) 12:30 | 01.09.2015
1   ·   2   ·   3   ·   4   ·   5   ·   6   ·   7      »      [12]
 

Блог ведет Zamoznist Zamoznist Zamoznist© 2010 «Evolline».
© 2010 «Do100verno».

ЗАМОЖНІСТЬБЛОГ ГРОМАДСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "ЗАМОЖНІСТЬ"Авторизация

Закрыть [X]
Логин:

  
Пароль:

  
Забыл пароль

 
Логин:     Пароль: