ВХОД            Регистрация
ЗАМОЖНІСТЬ
Блог ведет Zamoznist Zamoznist Zamoznist
 
Блог ведет Zamoznist Zamoznist Zamoznist
в избранное

Єдина цифрова платіжна система як засіб зміцнення економічної безпеки Держави–2

 

Міжнародна
науково-практична конференція
присвячена 150-річчю утворення першого споживчого товариства в Україні і
200-річчю Львівського торговельно-економічного університету

Тези доповіді
Пурій Роман Петрович
аспірант Львівського торговельно-економічного університету

Єдина цифрова платіжна система як засіб зміцнення економічної безпеки Держави.

Продовження.

Цифровий банк.
Саме цифрові технології дозволяють автоматизувати багато процесів в обліку, статистиці і розрахунках. Перехід на 100% електроні гроші ліквідовує проблему, пов’язану з обслуговуванням готівкового обігу: виготовлення нових купюр, захисту купюр від підробок, зберігання і транспортування паперових грошей, охорону транспортування і зберігання.Рівень безпеки банківських операцій, що може забезпечити ЄЦПС безпрецидентний. Йде в історію система банкоматів і платіжних терміналів. А ще вирішується проблема нелегальної торгівлі, хабарництва і корупції.
Повна автоматизація банківської системи.
Сучасні цифрові технології, застосовані в Є. Автоматизованій П.С., дозволяють охопити всю грошову масу держави, а також всю товарну масу і послуги, заявлені на національному ринку. “Заявлені” означає оцифровані і введені в реєстр торгівельних мереж як в рітейлі так і в віртуальних магазинах. Саме через облік і регулювання доступної покупцям грошової маси можна регулювати стабільність купівельної спроможності українського ринку і, автоматично, національної грошової одиниці. В процеси регулювання включається вартість кредитних грошей, розмір ставки кінцевого, плаваючого податку на споживання (а це трансформоване ПДВ), а також регулювання добової доступності коштів, що направляються на споживання.
Фіскальна функція ЄЦПС.
Цифрова система банківництва дозволяє автоматизувати збір податків (усуває людський фактор, а з ним корупцію і зловживання), але для цього слід кардинально змінити підходи до фіскальної політики. Щоб бізнес перейшов на цифрові технології Уряду слід забути про податки на прибуток бізнесу і доходи громадян, а зайнятись оподаткуванням споживання. Цей податок піддається автоматизації і чудово зніматиметься в рітейлі (підігнаний під систему ПДВ). Але це, наразі, інша тема. Електронна платіжна система дає можливість ввести податок на споживання (покупки). “Багаті платять більше” – ця ідея спрацьовує як в системі кредитування так і при оподаткуванні покупок.
Автоматизація платіжної системи звільняє велику кількість робочої сили, що має мігрувати в реальний сектор економіки. Система також усуває людський фактор з банківської сфери, а це усуває можливості шахрайства і чисельних зловживань.
Прозорість
Банківська платіжна система Держави повинна стояти на платформі електронних грошей і цифрових технологій. Сучасні технічні можливості дозволяють вибудувати прозору систему банківництва, гідну сучасного розумінню демократії. Така банківсько-платіжна система – основа соціальної справедливості. ЄЦПС вирівнює людей у правах і можливостях.
Гроші громадян зберігаються на їхніх персональних рахунках у банку без відсотків і демерреджу.
Стає неможливим обвал банку через бажання громадян зняти кошти з банку в панічному порядку.
Банк видає кредити як бізнесу - так і громадянам, згідно з ринковою кон’юнктурою, що, по суті, є оподаткуванням за використування суспільного блага – грошей.
Через процентні ставки стає можливим регулювати економічний розвиток регіонів. Очевидно, що людські ресурси потягнуться в регіони з дешевшими кредитами на бізнес і споживання. Система також дає можливість автоматично балансувати товарну масу з грошовою. Для забезпечення “чистоти експерименту” необхідно вивести іноземні валюти з обігу на території держави і використання її, як засіб накопичення. Іноземна валюта може ходити тільки у цифровій версії. Ввіз паперових грошових знаків інших держав на територію України забороняється.
Загалом ЄЦПС вирішує проблему інфляції/дефляції, хабарництва, корупції, нелегального бізнесу, тощо.
Система дозволяє регулювати купівельну спроможність грошей через банківський процент і контроль щоденного споживання як вцілому, так і по галузях. Це, повторююсь, за допомогою плаваючого податку на споживання.
ЄЦПС дає можливі рівномірно розміщувати продуктивні сили на всій території країни і тонко керувати процесами розвитку економіки, інфраструктури і соціального забезпечення.
Гібрид соціалістичної ідеї про державну власність на банківську систему і можливості керованої ринкової економіки в сфері реального сектора – це цивілізаційний вихід з економічного тупика.
ЄЦПС – цемент національної економіки, а здорова економіка запорука розвитку здорової нації. Спільний банк – ЄЦПС, буде об’єднувати всіх громадян. Це і чудова система пенсійного забезпечення. Система вирішує проблему інвестицій.
Висновки
– Країна, яка першою перейде на нову систему економічного мислення і першою замінить існуючу економічну модель засновану на лихварському підході до банківництва і приватній власності на банки, отримає очевидні переваги в своєму розвитку на довгу перспективу. Першому завжди важко, але воно цього варте.
– Емісія грошей і грошово-банківська система в інформаційному демократичному суспільстві рівних можливостей повинні вийти з під контролю приватних осіб.
– Гроші – суспільна цінність (суспільне благо), що по своєму природньому задуму і еволюційному шляху повинні спрощувати економічні стосунки між громадянами.
– Народ, і тільки він, як суверен і носій влади в Державі має священне право володіти грошово-банківською системою і контролювати емісію грошей.
Оскільки, в системі соціал-капілалізму головна функція Уряду, на чолі з Прем’єр-міністром, є забезпечення стабільності купівельної спроможності національної валюти – ЄЦПС є інструментом автоматизації цього процесу.
– ЄЦПС – цемент національної економіки, а здорова економіка запорука розвитку здорової нації. Спільний банк – ЄЦПС, буде об’єднувати всіх громадян. Це і чудова система пенсійного забезпечення. Система вирішує проблему інвестицій
Саме громадянин України є головним вигодонабувачем від впровадження цієї системи

 
Просмотров:всего - 640
зарегистрированными - 7
друзьями автора - 7
гостями - 633
Участников обсуждения - 0
Высказались:в поддержку - 0
нейтральны - 0
против - 0
 

Комментарии


Комментирование этой статьи доступно только для подтвержденных пользователей

К этому сообщению не оставлено ни одного комментария

Отношение к автору:
 

Блог ведет Zamoznist Zamoznist Zamoznist© 2010 «Evolline».
© 2010 «Do100verno».

ЗАМОЖНІСТЬБЛОГ ГРОМАДСЬКОГО ОБЄДНАННЯ "ЗАМОЖНІСТЬ"Авторизация

Закрыть [X]
Логин:

  
Пароль:

  
Забыл пароль

 
Логин:     Пароль: