Просмотр записей по тегу «Украина»

[1]      «      4   ·   5   ·   6   ·   7   ·   8   ·   9   ·   10      »      [47]

police Українська Служба Порятунку (УСП) Police 911 Екстремальний рафтинг на Мигійських порогах.

Блог ведет Українська Служба Порятунку (УСП)

 З 15 по17 червня 2012 року, на річці Южний Буг в с. Мигія відбувся тренувальний похід за участю хлопців та дівчат м. Києва та Київської області. Організатором виступила МГО «Юний творець історії» - яка працює в напрямку виховної роботи з молоддю. Туристичний клуб «Екстримальний вихід» забезпечив технічну підтримку, спорядження для сплаву. Безпеку, спонсорську та технічну підтримку на дорозі забезпечувала ВГО «Українська Служба Порятунку». Матеріальну підтримку надало громадське об’єднання «Дім батька».

Подібні заходи вже стали для цих хлопців та дівчат традіційними - це майже спосіб життя, та гарна альтернатива негативному впливу вулиці. Вже підкорені річки Рось та Десна, цього літа Южний Буг. На протязі трьох років формується команда волонтерів, які готові виконувати різні суспільно корисні завдання. Ця група в основі складається з підлітків які мають складні життєві обставини і проходять кожен свій шлях, шукаючи своє місце в суспільстві. В 15- 16 років підлітки постійно шукають засоби самореалізації, самоствердження серед однолітків і не завжди цей шлях безпечний. Юнацький максимализм дуже потужна річь і в залежності від того, куди він буде скорегован, це може мати або корисні, або руйнівні наслідки.

Річка Южний Буг протікаючи майже пів України має дуже сильну енергетику, кожен сплав по порогах незабутній і наповнений новими враженнями. Дійсно це неповторні відчуття свободи, екстріму та одночасно розумієш цінність життя. Дуже важливо відчувати підтримку друзів, та чітко виконувати команди капітана, адже в любий момент можно опинитися серед бурхливого потоку, який має небезпечні сюрпризи.

Дуже важливо бути підготовленим тому планово  було проведено інструктаж з безпеки поводження на воді майстром рафтінгу Сміян Олександром. Профілактичну співбесіду про пожежну безпеку повів заст. Нач. Мигійського природоохоронного відділу Порхун Д.М. Фахівці «УСП»Корнійчук Олександр та Жуковський Сергій провели інтерактивний тренінг з надання першої медичної допомоги. Кожен присутній  навчився першим діям при настанні несчасного випадку. Набуті знання допоможуть в майбутньому не розгубитися, а бути корисним в екстримальній ситуації.

Профілактичні бесіди на тему «Як не потрапити під вплив негативних явищ» та виховну діяльність здійснював Голова МГО «ЮТІ» Біленко Володимир.

Безпека пройшла червоною стрічкою майже до кінця заходу. На третій день всі учасники походу завітали до Музею ракетних військ України. Хлопці мали змогу спуститися у командний пункт який знаходиться 40 метрів під землею. Екскурсовод розкрив майже всі «воєнні таємниці», які тепер вже історія України.

За всі три дні походу кожен хлопець та дівчина отримали багато корисник навичок та цінної інформації які допоможуть їм успішно творити свою історію.

 Інформаційно-аналітичні матеріали говорять наступне:«За час навчання у загальноосвітньому навчальному закладі школярі втрачають щонайменше третину свого здоров'я. За даними Міністерства освіти і науки України, під час проведення профілактичних оглядів. Найвищий рівень захворюваності серед цієї категорії молоді спостерігався у Київській, Харківській, Вінницькій областях та м. Києві. Функціональні відхилення в діяльності різних систем організму було виявлено у 50 %, серцево-судинної системи у 26,6 %, нервово-психічні розлади у 33 %, захворювання органів травлення у 17 %, а захворювання ендокринної системи у 10,2 % молодих людей шкільного віку (15-17 років). Вищезазначене дає підстави говорити про більшу зацікавленість молоді в участі у діях, що стосуються дозвілля та активного способу життя. Крім цього є потреби в організаціях, які займаються вирішення соціальних потреб молоді (45,1 %), різнобічним вихованням (34 %), підтримкою творчої молоді (28,6 %) тощо.»

Діти та їхні сім’ї висловлюють особисту подяку всім організаторам та спонсорам проекту.

Комментарии (2) 13:15 | 26.06.2012

police Супровід авто-, мототранспорту та заходи Української Служби Порятунку. Остання крапка над «і».

Блог ведет Українська Служба Порятунку (УСП)

20 червня 2012 року, оргКомітет поставив останню крапку над «і» - затвердив «Правила проведення відбіркових турів заходу «Мотофестиваль «Мотородео» 2012».

Вся інформація на нашому сайті: http://usp-ua.org/index.php?option=com_content&view=article&id=619:-lr&catid=18:2012-04-18-14-49-15&Itemid=34

Комментарии (0) 14:19 | 25.06.2012

police Українська Служба Порятунку (УСП) Police 911 «Удар на упередження»

Блог ведет Українська Служба Порятунку (УСП)

Щоліта, людство стикається з надзвичайно неприємним ефектом, що в медицині зветься: «алергічна реакція організму». Серед багатьох алергентів, які є поряд з нами, особливе місце займає рослина під назвою «Амброзія». Зважаючи на те, що в окремих регіонах вона «лютує» по справжньому, прогресивні громадяни ініціюють проти неї справжню боротьбу ще до того, як вона починає розпускатися та цвісти!

Так було і цього разу: в Краматорську, Донецької області, стартувала акція "Куплю амброзію" - любий бажаючий може обміняти в спеціальних пунктах один кілограм цієї рослини (вирваної з корінням) на одну гривню.

Цю незвичайну акцію організував Клуб підприємців міста, на чолі з Лілією Кислициною.

Люди, розуміючи важливість цієї справи відразу-ж відгукнулися наполегливою участю у розшуку та «викоріненні» цієї шкідливої рослини (звичайно-ж, не останню роль грає і фін. заохочення)!

У свою чергу, Українська Служба Порятунку у цій справі займає не останнє місце, але не з питань збору рослини, а саме з питань організації та роботи пунктів прийому рослини від громадян.

За останніми даними, що отримані нами з Краматорська, збір амброзії набув вигляд справжнього змагання!

Напоминаємо, що акція по прийому амброзії в Краматорску проводиться з 5 червня по 5 липня.

Адреси пунктів прийому амброзії:

1. вул. 1-го Травня, 4, ПП «Ладис» (Старе місто)

2. вул. Кіма, 2, гостьовой майданчик міської Санепидстанції (Новий Свет)

3. вул. Біляєва, 86-Б (мікрорайон Лазурний)

4. вул. Шкадінова, 71-а, ТОВ «Крамбудресурс», напроти магазину "Русь"

5. вул. Леніна, 19, за Будинком Побуту, територяя ЖКК "МК-2010"

6. вул. Дворцова, 38-а, майстерні ПП «Алатір»

7. вул. Н. Курченко, 17,ПП «Ладис», коло ОШ №3

8. вул. Дніпропетровська, 2-а, ТОВ «Крамбудресурс» (район Станкострой)

Час роботи пунктів - з 8 до 12 години, вихідний - неділя.

Комментарии (2) 13:37 | 21.06.2012

police Супровід авто-, мототранспорту та заходи Української Служби Порятунку. Мотофестиваль "Мотородео" 2012.

Блог ведет Українська Служба Порятунку (УСП)

Комментарии (0) 12:26 | 05.06.2012

SolotON Наша правда!!! Активистку «Femen» милиционеры угощали тортом

Блог ведет Кравченко Эдуард Александрович

29 мая, из львовского изолятора временного содержания выпустили активистку женского движения «Femen».

Ее задержали 24 мая во время сброса Кубка УЕФА, который в то время выставлялся во Львове. Галицкий районный суд вынес ей наказание в виде

Комментарии (0) 04:57 | 30.05.2012

police Супровід авто-, мототранспорту та заходи Української Служби Порятунку. Одеса. Авто-мото фестиваль.

Блог ведет Українська Служба Порятунку (УСП)

 

В авто мото фестивалі брали участь Углев Ігор, Маргарита Бабич, Трачук Ігор. СПОРТИВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ: 12-13 травня 2012 своїми силами провели спортивний фестиваль, в рамках якого будуть проходити: турнір з боксу, авто і мото гонки, змагання вело спортсменів і ролерів, ми зацікавлені в проведенні показових виступів / змагань ролерів та вело спортсменів. Своїми силами організували авто, мото, вело траси, будемо будувати ринг і рампи. Мета спортивного фестивалю - популяризувати спорт та здоровий спосіб життя в м.Одесі, перенести спортивний акцент на м.Одеса, зібрати групу однодумців і проводити подібні заходи частіше, Якщо Ви бажаєте допомогти: потрібні гідні спортсмени (авто, мото, вело, ролери). С 20 березня починаємо проводити відбіркові тури, спонсори та меценати, ми зі свого боку надаємо обладнану територію, організацію змагань, призовий фонд ....
Авто: "пілотаж" (асфальт) і кільце (грунтова траса). Реєстрація авто, мото, вело спортсменів до 20 березня. Вже в понеділок буде відомо розклад відбіркових турів. Можливо будуть ще траси. Для участі необхідно наявність бажання, спортивної майстерності (перевіримо на відборі) і авто :)

   

Комментарии (0) 14:14 | 28.05.2012

police Українська Служба Порятунку (УСП) Police 911 м. Ромни, Сумської області. 17-20 травня 2012р.

Блог ведет Українська Служба Порятунку (УСП)

м. Ромни, Сумської області.
Дебют Департаменту з питань організації та
координації кінологічних сил України Головного Управління
ВГО „Українська Служба Порятунку" (К-9).

17-20 травня 2012 року відбулися Міжнародні змаганнях по пошуково-рятувальній службі, Міжнародний тест IRO.

Всі події проходили в с. Гаї Роменського району Сумської області (230 км. від Києва). Саме там знаходиться Кінологічний центр МНС: 2-ий спеціальний регіональний центр швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України.

На захід з України, Білорусі, Росії прибули фахівці - власники собак та, власне, собаки-рятувальники. Головним завданням було: відповідно до норм та Правил Міжнародної Організації Собак-рятувальників (далі – IRO) – пройти тест на професійну придатність, або-ж підтвердити професійний клас собак.

І завдання були досить складними! Зокрема, на захід прибув Голова Української Служби Порятунку Павло Диба, який так прокоментував події: «Я, на такому заході вперше. Для мене все спочатку було досить незрозумілим, але дуже-дуже цікавим. Поняття про вимоги та роботу Комісії IRO з`явилися лише через годину-півтори після старту конкурсів. Наскільки це серйозно і вимогливо – вражає (у нас, інколи, люди не роблять все так чітко і правильно, як це робили собаки-рятувальники)!!! Звичайно-ж, це заслуга не тільки собаки, адже такими розумними і тренованими, тварин роблять їх власники – фахівці дресирувальники! Але дуже вражає коли собака, розшукуючи навмисно захованого в «завалі» чоловіка не тільки його знаходить, а й настирним гавканням сповіщає свого власника вказуючи, де серед каміння та будівельних уламків, є людина! Не менше вражає майстерність собак та їх дресирувальників на іспитах витримки та слухняності: собаки не тільки знають, що від них вимагають, а й розумно реагують за найменшої, майже невидимої команди власника. Особисто у мене було таке враження, що єдине, що вони чомусь не роблять - вчасно не віддають почесть присутнім керівникам полігону та суддям! Особливий прояв майстерності з пошуку людей, крім роботи на «завалі», собаки-рятувальники та їх власники показали у лісі, де за лічені хвилини, серед дерев та кущів - знаходили захованих людей. Вражаюче видовище!!!»

Саме на цих тестах, вперше подавши заяву на участь, як Департамент  з питань організації та координації кінологічних сил України – показували свою майстерність фахівці Української Служби Порятунку. Команду представляла безпосередньо начальник Департаменту, фахівець кінологічної справи, Лариса Анатоліївна Борисенко.

І ось 20 травня, фінал. З урахуванням дрібних недоліків, все-ж наша команда здобула всі необхідні заліки, та підтвердила перед вельмишановними закордонними суддями IRO, кваліфікаційний рівень!

Важливо відмітити, що за період свого перебування в Кінологічному центрі МНС, Голова УСП Павло Петрович Диба мав достатньо ґрунтовну розмову з провідним фахівцем з питань кінології МНС України, Олегом Кимовичем Черновим. За результатом перемовин було вкотре підтверджено, що намагання ВГО «УСП» мають доволі позитивний для держави наслідок, адже своїми зусиллями ми об`єднуємо розрізнені Українські кінологічні суб`єкти, що є цінним для системи оперативного реагування на виникаючі надзвичайні ситуації. Про те, було відмічено, що вже котрий рік поспіль, керівництво Кінологічного напрямку МНС не може добитися від Верховної Ради України прийняття Закону, який врегулював-би ступінь захищеності волонтерів – фахівців, яких державна система залучає до допомоги, а по тому є цілий ряд протиріч: в Україні волонтери-фахівці є, класифікація (у тому числі міжнародна) у собак є, а МНС України у складних умовах еко-техно-катастроф, використовувати їх можливість (юридично) – не може! Про те П. Диба та О. Черненко все ж узгодили факт необхідності укладення угоди між МНС України та ВГО «УСП» про взаємодію та співпрацю у кінологічному напрямку.

Також, важливим фактом в історії заходу є прояв неабиякої цікавості членів Міжнародної Суддівської Колегії (IRO) до намагань фахівців Української Служби Порятунку. По тому, нам рекомендовано надати до IRO всі свої установчі документи – для більш глибокого ознайомлення з організацією, та її планами на найближче майбутнє (J).

Загалом,  змагання по пошуково-рятувальній справі, Міжнародний тест за нормами IRO та ділові зустрічі - закінчилися вдало!

Від керівництва Української Служби Порятунку: щира подяка фахівцям-кінологам та їх підопічним собакам-рятувальникам за вдалий дебют та фахову перемогу!

Бажаємо всім міцного здоров`я, бадьорості, наполегливості, витримки та творчої наснаги, впевненості у перемогу!

Вона поруч!!!

Матеріал підготував: начальник ЦГЗ ГУ УСП, О.Малютін.

Комментарии (0) 13:46 | 23.05.2012

police Супровід авто-, мототранспорту та заходи Української Служби Порятунку. Київ. ОГО – Шоу на Майдані Незалежності

Блог ведет Українська Служба Порятунку (УСП)

19 травня 2012 року, на центральній площі України – Майдані Незалежності відбулося грандіозне шоу, участь у якому, за запрошенням організаторів, взяла і Українська Служба Порятунку. Для нас така роль була вперше: за сценарієм нам не потрібно було когось рятувати (хоча ми і тут були готовими до цього)! Нас запросили щоб ми, у складі байкерів України (яких також запросили на майдан), організували неперевершений звуковий ефект двигунами наших потужних мотоциклів!  Все це потрібно було для того, щоб багатотисячна юрба людей, які також зібралися на шоу – змогла своїм несамовитим криком нас перекричати!!!

І шоу вдалося!

Звичайно-ж ми розуміли, що ніяка сила не може «встояти» перед людським голосом J, але ми, у свою чергу, намагалися з усієї сили!

Було весело та радісно!

Матеріал підготував: начальник ДТБА ГУ УСП, Олександр КорнійчукВІДЕО 1

ВІДЕО 2 (ТСН)

Комментарии (2) 13:24 | 23.05.2012

SolotON Люди, как самые существа на планете земля! Украинка вошла в тройку первых красавиц мира от Maxim

Блог ведет Кравченко Эдуард Александрович

 

Популярный журнал Maxim обнародовал очередной ежегодный рейтинг самых красивых женщин, впервые за всю историю существования издания основанный на опросе общественного мнения.

Как сообщает «NEWSru.com», первое место в списке ста красавиц заняла 26-летняя израильская топ-модель Бар Рафаэли. Второй читатели Maxim назвали 31-летнюю американскую актрису Оливию Манн. Третьей стала 28-летняя 

Комментарии (0) 00:04 | 23.05.2012

police Центр Спеціальної Підготовки УСП РЯТУВАЛЬНИКИ ВПОРАЛИСЯ ІЗ ТРЕНУВАННЯМ.

Блог ведет Українська Служба Порятунку (УСП)

Хімічні вибухи в Україні ліквідовують із мінімальними жертвами, якщо вони відбуваються під стінами лікарні.

Саме біля центру екстреної медичної допомоги сьогодні імітували інцидент із отруйними речовинами. Стався вибух, є постраждалі, можливе отруєння. Жертв грають студенти в натуралістичному гримі і подертому одязі. До вже встановлених палаток із першою допомогою - 100 метрів, до приймального відділення лікарні - ще 50. Головне - вчасно донести постраждалих. Із таким завданням українські рятувальники впоралися.

Відео

Комментарии (0) 11:42 | 17.05.2012
[1]      «      4   ·   5   ·   6   ·   7   ·   8   ·   9   ·   10      »      [47]
 


 


© 2009-2016 «Do100verno».
Наши партнеры:

ФК «Маэстро»  work.ua
  Partnership production
Радио медианяня

Авторизация

Закрыть [X]
Логин:

  
Пароль:

  
Забыл пароль

 
Логин:     Пароль: