Просмотр записей по тегу «деньги»

[1]      «      1   ·   2   ·   3   ·   4   ·   5   ·   6   ·   7      »      [115]

Big-Mosk Записки сёрфера фывфы

http://sellmore-school.ru/besplatny-vebinar/?utm_source=do100verno&utm_medium=blog&utm_campaign=posting&utm_content=1

Комментарии (0) 16:44 | 31.08.2015

romanus Со100-ЯТЕЛЬНОСТЬ. Блог Романа Пурия Що треда знати про Заможність

 

Повний текст брошури "Що треба знати про
Заможність" 2012 р.

 

Якщо тебе не влаштовує суспільство, в якому ти живеш, то зміни себе! Побудова громадянського суспільства з фінансово незалежних громадян – кінцева мета "Заможності"!


Що треба знати про Заможність

Є поширена думка, що за знання потрібно заплатити - аби воно дійсно мало цінність і ефективно використовувалося. Знання про те, як перестати бути просто багатим і нарешті стати заможним, - цінне особливо. Ми всі маємо певну кількість грошей і постійно бідкаємося, що їх не вистачає. У цьому й полягає відмінність багатства від заможності: багатий має кошти сьогодні і не факт, що матиме їх завтра. Заможний має кошти завжди, це так званий "rich forever". Я особисто усвідомила цю істину самостійно, пройшовши складним шляхом не завжди вдалого досвіду і численних помилок. Читач книги має унікальну можливість прийти до розуміння заможності, просто придбавши цю книжку та прочитавши її. А легкий та невимушений стиль автора перетворить ваш шлях до заможності на справжнє задоволення.

 

Світлана Фальова, 
бізнес-тренер, 
консультант з PR та інформаційної політики, 
засновник проекту "Управління інформацією"

 Епіграф:

Зупиняє гаїшник водія:

– Сержант Петренко, троє дітей. З вас 100 грн. штрафу.
– Так я ж нічого не порушив.
- Я знаю, але мої діти не можуть чекати поки ви пор
Настали такі часи, що вже ні наші діти, ні ми більше не можемо чекати, поки наш Уряд під проводом нашої Верховної Ради вирішить наші фінансові проблеми і зробить нас щасливими, тобто молодими, красивими і багатими.

Вступ. На чому стоїмо.

Я - не месія, і ця брошура - не месіанське послання. Це - новий погляд на старі проблеми. Або ще одна спроба поділитись знайденими рішеннями своїх проблем і сплатити свою “десятину” знаннями. 
Ця книга не відкриває нових істин - у світі вже давно все пережите, пізнане і сказане. Та оскільки люди постійно повторюють одні і ті самі помилки, то доводиться повертатись до загальновідомих істин і повторювати їх ще раз.
Тут зібрана деяка накопичена людством інформація про гроші, багатство і заможність, пропущена крізь призму власного світосприйняття, досвіду та практики. Та взявши собі за правило не повторювати банальних речей, - я говоритиму не стільки про вміння, навички та прийоми накопичення багатства й заможності, скільки про громадську організацію “Заможність” - її мету, міссію, інструменти.
Ця брошура також - про користь знань взагалі, про доречність фінансової грамотності, а ще про шкідливість невігластва, зокрема фінансового. Якщо в цьому світі все купується і продається за гроші, якщо весь світ так чи інакше крутиться довкола грошей, то вочевидь найважливіше для щасливого успішного життя отримати вичерпні знання про гроші - про їхню сутність, природу, функції, способи здобування, накопичення та примноження. 
Якщо у тебе немає грошей - то хтось буде мати тебе за гроші.

Продовження шукати тут

Комментарии (0) 10:22 | 19.08.2015

olga65 РОДНИК ЗДОРОВЬЯ Куда вложить деньги?

Крутые Инвестиции

vk-sova.com

Комментарии (0) 13:13 | 30.07.2015

cipp Мой любимый КРЫМ.Блог Tatyana Sosina В Крыму появилась возможность снять наличные с MasterCard

 

В Крыму появилась возможность снять наличные с кредиток платежной системы MasterCard. 

Банкоматы самого крупного банка полуострова РНКБ принимают пластик MasterCard, правда если он выпущен в российских финучреждениях. С карт, изготовленных в отделениях украинских банков, на полуострове снять средства по-прежнему не получается. В этом убедились "Вести". 

Вооружившись картами популярных платежных систем, выданных украинскими банками, мы прошлись по банкоматам практически всех банков представленных на полуострове. Однако, результата везде один и тот же: "Извините, данная карта не обслуживается", - загорается на экране банкоматов.

Комментарии (0) 14:59 | 31.05.2015

cipp Мой любимый КРЫМ.Блог Tatyana Sosina Виды Крыма вместо порнографии

 
Достопримечательностями полуострова заменят скандальные гениталии Аполлона на 100-рублёвой банкноте.
Комментарии (0) 18:15 | 19.05.2015

cipp Мой любимый КРЫМ.Блог Tatyana Sosina РНКБ представляет бесплатную карту "Дельфин" ПРО100 для гостей Крыма

В преддверии курортного сезона для удобства гостей полуострова РНКБ Банк эмитирует бесплатную карту ПРО100 "Дельфин" мгновенного выпуска. С помощью карты "Дельфин" системы ПРО100 можно перевести средства со своей карты или получить перевод с материковой части России на территории Крыма. При наличии такой карты гости полуострова могут самостоятельно осуществить перевод по полным реквизитам на карту РНКБ (ОАО) через систему "Интернет-банк" своего банка. Картой "Дельфин" можно расплачиваться в самой широкой на полуострове сети торговых терминалов РНКБ.

Комментарии (0) 17:16 | 19.05.2015

cipp Мой любимый КРЫМ.Блог Tatyana Sosina В одном из банков придумали, как российским туристам воспользоваться Visa и MasterCard в Крыму

В одном из банков придумали, как российским туристам воспользовать Visa и MasterCard в Крыму

В одном из банков придумали, как российским туристам воспользоваться Visa и MasterCard в Крыму

Комментарии (0) 18:55 | 17.05.2015

cipp Мой любимый КРЫМ.Блог Tatyana Sosina Нормальный семейный бюджет жители Крыма оценили в 70 тысяч рублей

Ежемесячно необходимый для «нормальной жизни» семейный бюджет жители Крыма оценили в 70 тысяч рублей. Такие данные приводит исследовательский холдинг «Ромир». В 2015 году крымчане участвовали во всероссийском исследовании впервые.

Комментарии (0) 18:39 | 17.05.2015

cipp Мой любимый КРЫМ.Блог Tatyana Sosina Центробанк выпустил новые 10-ти рублевые монеты, в честь Крыма

                   

Памятная монета из недрагоценного металла серии «Вхождение в состав Российской Федерации Республики Крым и города федерального значения Севастополя» номиналом 10 рублей - «Республика Крым», выпущена Банком России 9 октября 2014 года.

Комментарии (0) 18:04 | 17.05.2015
[1]      «      1   ·   2   ·   3   ·   4   ·   5   ·   6   ·   7      »      [115]
 


 


© 2009-2016 «Do100verno».
Наши партнеры:

ФК «Маэстро»  work.ua
  Partnership production
Радио медианяня

Авторизация

Закрыть [X]
Логин:

  
Пароль:

  
Забыл пароль

 
Логин:     Пароль: